yildiz dovme modelleri 32 -

Yıldız Dövmeleri Türleri

Farklı yıldız dövmeleri çeşitleri vardır ve her birinin kendine özgü ve sembolik bir anlamı vardır. Aşağıda kişiliğinizi yansıtabilecek farklı yıldız dövmeleri türlerini keşfedecek ve onu sizin için mükemmel bir seçim haline getireceksiniz.

  • Deniz Yıldızı : Bu yıldızlar, denizcilerin onları gece saatlerinde deniz yollarında gezinmek için kullandıkları ilk günlerden kaynaklanmaktadır. Bu yıldızlar eve dönüş yolunu bulmayı temsil eder ve yeşil ve kırmızı gibi iki farklı renk içerir, her renk boyutsal bir derinliği temsil eder. Bu tür bir yıldız dövmesi, hayatınızı tamamen değiştirmiş olabilecek belirli bir olay nedeniyle birkaç yıl kaybedildikten sonra kendinize nasıl geri döndüğünüzü de sembolize edebilir.
  • Üç Yıldızlı : Üç yıldızlı dövme, genellikle vücudun üç farklı yerinde görünen üç yıldızdan oluşur. Bu tür dövme tasarımı oldukça ünlü ve inanılmaz derecede benzersiz görünüyor.
  • Altın Yıldız : Altın yıldızlar, başarıyı ve başarıyı simgeleyen ana yıldız dövmesi türlerinden biridir. Bu dövme, hayatta büyük puan almak ve bunu yapmak için biraz motivasyon arayanlar için mükemmeldir. Aynı zamanda bir kişinin hayatındaki engelleri aşma yeteneğini de temsil eder.
  • Rus Yıldızı : Rus yıldızı, Rus tutsakları temsil eden 8 köşeli bir yıldızdır . Bu dövme, erkeklerin erkeksi güçlerini ve güçlerini göstermelerine ve çoğunlukla omuzda görünmelerine izin verir.
  • Astrolojik Yıldızlar : Bu dövme, gökyüzündeki takımyıldızları temsil eder ve oradaki tüm astronomi severler için mükemmeldir.
  • Kayan Yıldız : Bunlar, bir kişinin çekiciliğini ve benzersizliğini sembolize eden en kadınsı yıldız türlerinden biridir. Ayrıca, yıldızların hareketiyle yönetilen hayatınızda nihai hedefe nasıl ulaşabileceğinizi hatırlatır.

Yıldız Dövme Fikirleri

Aşağıda, size en ince ama modern dövme görünümlerini elde etmenize yardımcı olacak harika dövme ilhamı verecek bazı süslü yıldız dövme fikirleri verilmiştir.

yildiz dovme modelleri 1 - yildiz dovme modelleri 2 - yildiz dovme modelleri 9 - yildiz dovme modelleri 15 - yildiz dovme modelleri 17 - yildiz dovme modelleri 19 - yildiz dovme modelleri 26 - yildiz dovme modelleri 38 - yildiz dovme modelleri 39 - yildiz dovme modelleri 44 -

yildiz dovme modelleri 5 - yildiz dovme modelleri 18 - yildiz dovme modelleri 20 - yildiz dovme modelleri 22 - yildiz dovme modelleri 25 - yildiz dovme modelleri 27 - yildiz dovme modelleri 32 - yildiz dovme modelleri 33 - yildiz dovme modelleri 40 - yildiz dovme modelleri 42 -